#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion

Network Performance Monitoring

Проактивний моніторинг продуктивності сервісів організації з можливістю оперативного детектування та дослідження несправностей

Рішення Riverbed Network Performance Monitoring значно спрощують процес моніторингу, усунення неполадок та аналізу вашої мережі за допомогою збору всіх пакетів, потокових даних та метрик пристроїв на локальних, віртуальних та хмарних середовищах. Завдяки наочності та практичним аналітичним даним, ви зможете швидко та проактивно вирішувати будь-які проблеми, пов'язані з продуктивністю мережі.

Продукти NPM допомагають ІТ-фахівцям перетворювати дані в аналітику та своєчасно виявляти та виправляти проблеми з продуктивністю та безпекою до того, як вони вплинуть на бізнес.

Статистика, що підтверджує необхідність застосування NPM

69%

організацій повідомляють, що прозорість роботи ІТ знизилася після розгортання хмарних сервісів

50%

центрів мережевих операцій будуть змушені змінити архітектуру стека моніторингу мережі через вплив гібридних мереж

12+ годин

в середньому потрібно на усунення мережних неполадок

197 днів

середня кількість днів, що витрачаються на ідентифікацію порушень безпеки

39%

всіх випадків мережевих проблем повідомляється кінцевими користувачами до виявлення проблем центром управління мережею

Матеріали

Heading photo

Тримайте фокус на інфраструктурі разом з Alluvio NPM від Riverbed 

Ebook

Підтримка бізнес-додатків ускладнюється, а її важливість — зростає: це твердження давно стало аксіомою, а не інсайтом. Через появу мікросервісів та гібридних інфраструктур, IT Ops-командам треба тримати разом та аналізувати величезну кількість інформації про мережу. Допомогти в цьому може платформа моніторингу Alluvio NPM від Riverbed, а ми — допоможемо вам зрозуміти саму платформу! 
Підготували для вас матеріал, в якому детально, але лаконічно описали проблематику ІТ-спеціалістів, що займаються підтримкою додатків, та можливості NPM-платформи для її усунення. З матеріалу ви дізнаєтесь: ● З якими викликами зустрічаються IT Ops-команди?  ● Що таке Alluvio NPM Platform?  ● Які компоненти рішення?  ● Які можливості є у платформи для вирішення ваших повсякденних завдань?
Заповнюйте форму та отримайте матеріал на електронну пошту!  

Heading photo

Забезпечення чіткого функціонування цифрових сервісів — невідʼємна частина робочої рутини

Ebook

Рішення класу Network Performance Management слідкують за тим, щоб мережа залишалась високопродуктивною, оптимального розміру та безпечною. Одне рішення для підтримки безперебійної роботи цифрових сервісів — це добре, але ж 3 буде краще, так? 
Не зовсім. 
Виявилось, що компанії з фрагментованими NPM-рішеннями зазнають труднощів із виявленням проблем і витрачають більше часу на усунення несправностей. Ми підготували ebook, в якому детально розібрали, чому уніфікована NPM-платформа — оптимальний вибір для цифрової трансформації. 
Ви дізнаєтесь: ● Чому фрагментація NPM-інструментів погіршує продуктивність мережі ● П'ять основних елементів уніфікованого керування продуктивністю мережі ● Переваги уніфікованої NPM-платформи від Riverbed ● Як іти в ногу з цифровою трансформацією 
Залиште заявку, щоб отримати буклет.

Heading photo

Оцініть свою здатність ліквідувати мережеві проблеми та забезпечувати високу ефективність додатків! 

Checklist

Network Monitoring Solution дозволяє чітко візуалізувати продуктивність як у вашому середовищі, так і в хмарних провайдерах. Аби проактивно реагувати на всі несправності у мережі, потрібно бути в курсі всіх подій. Ми підготували чек-лист, з яким ви краще зрозумієте, що таке правильне NPM-рішення та як воно допомагає підвищити продуктивність додатків. 
Чек-лист зверне вашу увагу на: ● Наявність моніторингу цифрового досвіду пристроїв та сервісів ● Наявність завчасних сповіщень про проблеми ● Забезпечення широкої видимості продуктивності ваших програм ● Автоматичне відображення залежностей програми та мережі ● Інтеграцію видимості мережі та безпеки 
Завантажуйте чек-лист за посиланням та дізнавайтесь, як підвищити продуктивність додатків

Дізнайтесь більше про продукти NPM

Net Profiler

NetProfiler

Надає засоби для всебічного моніторингу, складання звітів та аналітики. Продукт використовує поточні дані мережі та доповнює їх пакетними метриками продуктивності, що дозволяє заздалегідь передбачати та вирішувати проблеми продуктивності додатків та мереж.

App Response

AppResponse

Cніффер нового покоління, який є одним із модулів комплексної системи моніторингу.
Завдяки захопленню дзеркального трафіку, AppResponse дозволяє проводити моніторинг мережі з точки зору продуктивності аж до рівня програми (L7)

NetIM

NetIM

Цілісне рішення для виявлення, моделювання, моніторингу та усунення несправностей вашої інфраструктури.Протестуйте безкоштовну пробну версію Riverbed NPM на 30 днів

Заповніть коротку заявку на безкоштовну trial-версію

менеджер зв'яжеться з вами якомога скоріше для вирішення вашого питання

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.