#StandWithUkraine

Support the Ukrainian Armed Forces during the Russian invasion

SteelCentral AppResponse

Сніффер мережних пакетів

Riverbed AppResponse - сніффер нового покоління, який є одним із модулів комплексної системи моніторингу.Завдяки захопленню дзеркального трафіку, AppResponse дозволяє проводити моніторинг мережі з точки зору продуктивності аж до рівня програми (L7)

Illustration

AppResponse індексує та зберігає пакети, надаючи розуміння причин повільного відгуку по кожній парі «клієнт-сервер»: чи були затримки при підключенні, передачі об'ємних файлів або через повільний відгук сервера.
Надаючи прості у використанні аналітичні дані, ви зможете побачити всю необхідну інформацію для швидкого усунення проблем, що склалися.

Ключові переваги

 • 1

  Практичність

  Пакети - головне джерело "правди". AppResponse фіксує та зберігає всі пакети, які ви зможете вивчити у деталях

 • 2

  Проактивність

  Вбудовані політики допоможуть швидко виявляти проблеми, що виникають у мережі, що дозволить вам випередити їх, перш ніж вони переростуть у повномасштабні інциденти.

 • 3

  Видимість

  Розгортання на on-premise, cloud та віртуальних платформах

Інші продукти

Client Accelerator

Client Accelerator

Client Accelerator, що постачається у вигляді програмного забезпечення, розширює технології оптимізації та прискорення додатків для мобільних агентів, надаючи прискорений доступ до онпремних, IAA або Saas-додатків навіть у найнестандартніших для роботи місцях.

Net Profiler

NetProfiler

Надає засоби для всебічного моніторингу, складання звітів та аналітики. Продукт використовує поточні дані мережі та доповнює їх пакетними метриками продуктивності, що дозволяє заздалегідь передбачати та вирішувати проблеми продуктивності додатків та мереж.

Flow Gateway

Flow Gateway

Дозволяє збирати flow-дані з маршрутизаторів, комутаторів, фаєрволів та будь-яких пристроїв, які підтримують Flow export, надаючи вам наскрізне розуміння мережі на основі статистики трафіку.

App Response

AppResponse

Cніффер нового покоління, який є одним із модулів комплексної системи моніторингу.
Завдяки захопленню дзеркального трафіку, AppResponse дозволяє проводити моніторинг мережі з точки зору продуктивності аж до рівня програми (L7)

NetIM

NetIM

Цілісне рішення для виявлення, моделювання, моніторингу та усунення несправностей вашої інфраструктури.Illustration

Portal

Об'єднує дані кінцевих користувачів, програм та мережі в одне централізоване динамічне рішення, надаючи візуалізацію, моніторинг та звітність для швидкого усунення несправностей

NMP

Network Performance Monitoring

Проактивний моніторинг продуктивності сервісів організації з можливістю оперативного детектування та дослідження несправностей

Цікавить використання продукту в інфраструктурі вашої компанії?

Заповніть коротку форму, щоб менеджер зв'язався з вами для розрахунку вартості рішення спеціально під ваш запит

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.